VALİ PEHLİVAN OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

VALİ PEHLİVAN OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Vali Ali Hamza Pehlivan Başkanlığında Okul Müdürleri İle Toplantı Gerçekleştirildi

Toplantıya, Vali Yardımcısı Tunahan Efendioğlu, İl Milli Eğitim Müdiresi Nazan Şener, İl Sağlık Müdürü Sayın Op.Dr. İsmail Başıbüyük, Halk Sağlığı Uzmanı Tevfik Bayram, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Şırnak  merkez ve tüm ilçelerinden Okul Müdürleri katılıdı.

Vali, içinde bulunduğumuz zorlu salgın sürecinde hassasiyetle çalışmalarını yürüten müdürlerimize teşekkür ederek başladığı konuşmasında; okullardaki hijyen şartlarının azami derecede en iyi olması, her okulun "Okulum Temiz Belgesi"ni alabilmek için gerekli standartlara ulaşması, öğretmenler için toplantıların uzaktan yapılması gibi başlıca konulardaki gereklilikleri vurguladı. Halk Sağlığı Uzmanı ilimizde öğretmen ve öğrenci bazında salgın seyrinin son durumunu değerlendiren sunumunu aktarmasının ardından İl Sağlık Müdürü, bulaşı azaltmaya yönelik önerilere değindi. İl Milli Eğitim Müdiresi, genel durum değerlendirmesi yaparak aldıkları tedbirler ve süreçte verdikleri emek için müdürlere teşekkürlerini iletti.

Konuşmaların ardından Vali, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Okul Müdürlerine söz hakkı vererek ilçelerinin ve okullarının son durumlarının bilgisini aldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.