Yarın okullar tatil mi? Hangi illerde okullar tatil oldu?

Yarın okullar tatil mi? Hangi illerde okullar tatil oldu?

Birçok ilde kar yağışı ve sağanak yağış etkili olurken eğitime de ara verildi. İstanbul’da okullar yarın tatil mi? Zonguldak okullar tatil mi 20 kasım? Tatil olan iller 20 Kasım? 20 Kasım tatil olan iller, 20 Kasım okul tatil olan iller

İstanbul ve Karadeniz de yoğun sağanak yağış ve kar yağışı etkisini sürdürürken hayatı da olumsuz etkiledi. İstanbul okullar tatil mi 20 kasım? Zonguldak okullar tatil mi? Yarın okullar tatil mi? Bolu okullar tatil mi 20 kasım? Sakarya okullar tatil mi 20 kasım? Düzce okullar tatil mi 20 kasım? Tatil olan iler, yarın okullar tatil mi bursa, Balıkesir, Çanakkale, samsun, Yalova

20 KASIM OKULLAR TATİL AÇIKLANAN İLLER

İstanbul, Bartın, Zonguldak, Düzce, Sakarya, Bolu, Diyarbakır

Detaylar için aşağıdaki illerin valilik açıklamasını okuyunuz.

İSTANBUL

İstanbul Valiliği, şu açıklamayı yaptı; “İstanbul’da etkili olan olumsuz hava şartları nedeniyle Şile’de 20 Kasım Pazartesi günü ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir. Bu karara paralel olarak, Şile İlçesi’ndeki kamu kurumlarında çalışan hamile, engelli ya da kronik hastalığı bulunan personel de 20 Kasım tarihinde idari izinli sayılacaktır. ”

ZONGULDAK

Zonguldak Valiliğinden yapılan açıklamada, olumsuz hava şartları nedeniyle 20 Kasım Pazartesi günü tüm resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarında (rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil) eğitim öğretime bir gün süreyle ara verildi. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel de bir gün idari izinli sayılacak.

DÜZCE

Düzce’nin Akçakoca İlçe Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada, “İlçemiz genelinde etkili olan olumsuz hava şartları nedeniyle 20 Kasım 2023 Pazartesi günü eğitim öğretime 1 gün süreyle ara verilmiştir.” İfadesi kullanıldı.

SAKARYA

Sakarya Valiliği tarafında yapılan açıklamada, ilçenin yüksek mahallelerindeki olumsuz hava koşulları ve kar yağışı nedeniyle Dikmen, Aksu, Kurtuluş Karadere, Sümbüllü Kırktepe, Bakacak, Pazarcık, Eskibıçkı, Dede Düzü, Bıçkatik, Hicriye, Muradiye, Akçayır, Esentepe, Harmantepe mahallelerinde taşımalı eğitime Hendek Kaymakamlığınca 1 gün eğitime ara verildi.

BOLU

Bolu Valiliği, hava şartları nedeniyle pazartesi günü il genelinde eğitim öğretime 1 gün ara verildiğini açıkladı.

BARTIN

Bartın’ın Amasra İlçe Kaymakamlığının açıklamasında, “İlçemiz genelinde olumsuz hava şartları nedeniyle 20 Kasım 2023 Pazartesi günü tüm resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarında (rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil) eğitim öğretime 1 gün süreyle ara verilmiştir.” İfadesi kullanıldı.

Açıklamada ayrıca, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelin, aynı tarihte 1 gün idari izinli sayılacağı belirtildi.

DİYARBAKIR

Diyarbakır'ın Kulp ilçe Hıfzıssıhha Kurulu, Kulp ilçesinde etkili olan sağanak nedeniyle ilçedeki Aygün İlkokulunda 20 Kasım Pazartesi günü eğitim öğretime ara verildi.

ŞIRNAK

Şırnak Valisi Cevdet Atay yaptığı açıklamada, “Meteorolojik verilere göre, Devam eden olumsuz hava şartları sebebiyle İlimiz genelinde; Eğitim-Öğretime 20 Kasım Pazartesi Günü ara verilmesine, Engelli, hamile ve kronik rahatsızlığı bulunan kamu çalışanlarının idari izinli sayılmalarına, Karar verilmiştir.”

Kaynak:Mehmet DEMİRHAN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum