GÜL, REKTÖR PROF. DR. MEHMET EMİN ERKAN’I ZİYARET ETTİ

GÜL, REKTÖR PROF. DR. MEHMET EMİN ERKAN’I ZİYARET ETTİ

MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül, Rektör Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan’ı Ziyaret Etti

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül, Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener ile birlikte Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan’ı ziyaret etti. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Şırnak Üniversitesinin akademik başarılarını ve şehrin gelişmesi için hazırlanan projeleri yakından takip ettiklerini belirten MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül, Şırnak Üniversitesi öğrencilerinin eğitim öğretim alanında olduğu kadar sosyal, kültürel ve fiziki imkanlar açısından da şanslı olduklarını ifade etti.

Üniversitenin eğitimde marka ve bölgede öncü bir üniversite haline getirmek için yoğun bir tempo ile çalıştıklarını belirten Rektör Prof. Dr. Erkan, ülkemizin de içinde bulunduğu küresel pandemi sürecinde yapılan çalışmaları fırsata çevirdiklerini söyledi. Pandemi döneminde eğitim-öğretim faaliyetlerinin aksamaması için de uzaktan eğitim sisteminin başarılı bir şekilde uygulandığını ifade eden Rektör Erkan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül ve beraberindekilere teşekkür etti.

Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül de Rektör Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan’ın kendilerine göstermiş olduğu misafirperverlikten ötürü teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.