ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİNDE “KALİTE KÜLTÜRÜ EĞİTİM PROGRAMI” DÜZENLENDİ

ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİNDE “KALİTE KÜLTÜRÜ EĞİTİM PROGRAMI” DÜZENLENDİ

Şırnak Üniversitesinde Kalite Kültürünün Yaygınlaştırılması ve Birim Öz değerlendirme Raporu Hazırlama Hizmet İçi Eğitimi Programı düzenlendi.

Şırnak Üniversitesi 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşen Kalite Kültürü Eğitim Programına Rektör Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan, il dışında bulunması nedeniyle uzaktan bağlanarak katılım sağladı. Üniversite her alanda gelişmesi için yoğun bir tempo ile çalıştıklarını belirten Rektör Prof. Dr. Erkan,  yaptığı açılış konuşmasında, Üniversitemizdeki akademik ve idari personelin kendilerini geliştirmeleri ve alanlarında verimli olmaları için çeşitli eğitim programları düzenlediklerini belirterek, bu programa katılan tüm personelimize başarılar diledi.

Üniversite Kalite Koordinatörü Genel Sekreter Doç. Dr. İbrahim Baz’ın eğitim programı ile ilgili bilgiler verdiği açılış konuşmasından sonra, Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Ertaş, Stratejik Yönetim ve Süreç Yönetimi ile ilgili hazırlamış olduğu sunumda süreçle ilgili bilgiler paylaştı.

Programın ikinci bölümünde ise Üniversite Dr. Öğr. Üyesi Ömer Nayci, katılımcılara Liderlik ve Kalite Güvencesi Kültürü hakkında bilgiler aktardı. Eğitim programında son olarak Üniversite Dr. Öğr. Üyesi Fatih Selim Erdamar da Birim Öz Değerlendirme Raporu Hazırlama Süreciyle ilgili sunumunu gerçekleştirdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.